З Міжнародним днем медичної сестри!

Головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Конотопської районної ради Лариса КОВТУН вітає медичних сестер Конотопщини з Міжнародним днем медичної сестри який відзначається 12 травня.

«..В халаті чистім, як погожа днина,
Струнка, статечна, ніжна, осяйна
Іде в палату медсестра! ЛЮДИНА
А разом з нею – радість і весна»

В історії людства професія медичного працівника є найважливішою і найвідповідальнішою за життя людини. Серед усіх професій які є в охороні здоров’я, найпоширеніші професії медсестри, акушерки, фельдшера. Самовідданість милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали цей фах.

Медсестра – це життєлюбність, це – розуміння чужої біди, це – відчайдушна хоробрість, це – мудрість і людяність, це – жертовність, це – величезна любов до людей, це – душа і серце, віддані людям.

Роботу медичної сестри, окрім підтримки здоров’я, професійного догляду за хворими, профілактики факторів ризику, полегшення страждань, визначає розуміння цінності людського життя. Усвідомлення потреби милосердя і доброти, вміння бачити не хворобу, а людину з її духовною та фізичною неповторністю. Це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати віру, довіру та любов пацієнта, необхідно стати близькою, рідною людиною.

Медичні сестри – Ви, хто своїми руками перемагають смерть, Ви – хто в безсонні ночі турбуються про кожну людину, хто докладає свої уміння та знання заради порятунку людського життя. Ви достойні того, щоб суспільство вклонилося Вам!

З нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців Конотопщини.