З Днем медичного працівника!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Як сказав Гіппократ, «Любов до мистецтва лікування – це і є справжня любов до людства».

В медицину не приходять випадкові люди. співчуття, милосердя, гуманізм – основа професійної діяльності медичного працівника. І це вповноважує кожного, хто носить білий медичний халат, відчувати величезну відповідальність за результати своєї праці. Доволі непросто кожен день нести відповідальність за життя іншої людини, ділити з ними їх біль, даруючи при цьому надію та вселяти оптимізм. Але саме це щодня роблять ті, хто пов’язав себе із медициною.

Земний уклін Вам! Вірю, що ваша лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом. Бажаю чистої і стерильної життєвої дороги, загартованої сили духу, міцного імунітету від усіх негараздів, життя без уколів з боку близьких людей, без серцевих ран та травм душі. Нехай кожен день дарує посмішки вдячних пацієнтів, приємні сюрпризи від рідних, радісні новини та неймовірні сили для звершення всіх планів.

Нехай честь мундиру – білий медичних халат – ніколи не буде заплямованим. І найголовніше – міцного здоров’я Вам і вашим родинам. Адже здоров’я – це все, але і все інше без здоров’я нічого не варте.

Головний лікар Комунального
некомерційного підприємства
«Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Конотопської районної ради Лариса КОВТУН